Tømmeruter

Bosbilen følgjer dette oppsettet i dei respektive kommunane:

Austevoll
Måndag
Hundvåko – Stora Kalsøy – Storebø (sør for Birkelandskryss-Eidsbøen)

Tysdag
Bekkjarvik – Drøno – Husavik (vestsida av krysset) – Kolbeinsvik – Porsdalen – Selbjørn – Stolmen – Vik-krysset

Onsdag
Birkeland – Haukanes – Hufthammar – Husavik (austsida av krysset) – rundkøyring v/Eidsbøen – Sandvik

Bømlo
Måndag
Aga – Brandasund – Brotaneset – Ekornsæter – Folderøyhamn – Goddo – Hollundsdalen – Innvær – Rolfsnes – Rubbestadneset – Urangsvåg

Tysdag
Bremnes (sentrum) – Hiskjo – Laurhammer – Meling – Nesse – Sjøvoll – Stavland – Økland

Onsdag
Alvsvåg – Børøy – Ersland – Finnås – Fylkesnes – Gilje – Grønnevik – Håvik (ytre) – Langevåg – Lykling – Meland – Oldereid – Sakseid – Våge

Fredag
Håvik (indre) – Moster – Siggarvåg – Spissøy

Fitjar
Onsdag:
Dåfjorden – Eide – Fitjar sentrum – Helland – Koløyholmen – Rydland – Sandvikvåg – Tveit (Osternes) – Vestbøstad – Vik
Kvinnherad
Måndag:
Dimmelsvik til og med Korsneset – Matre – Neslia – Rosendal – Åkra

Tysdag:
hovudveg forbi Husnes og Sunde, fram til og med Utåker – Uskedalen

Onsdag:
Halsnøy

Torsdag:
Grønstøl – Husnes – Kaldestad – Røsslandslia – Røyrvik til og med Sunde gamle skule

Fredag:
Bjeland – Gjetningsdalen – Hatlestrand – Løfallstrand – Mauranger – Stussvik – Sunde til kryss ved YX-stasjonen – Varaldsøy – Våge – Ølve

Stord
Måndag
Grov – Haga – Huglo – Hystad – Mehammer – Rommetveit – Stord kyrkje – Tysemarkjo

Tysdag
Leirvik sentrum – Lønning – Saghaugen – Skotaberg – Storhaug byggjefelt – Studalen – frå Stord kyrkje

Torsdag
Bjelland – Føyno – Heiane – Hiljesgjerde – Horneland – Kårevik – Skjersholmane – Sætravikjo – Valvatna

Fredag
Almås – Fjellgardane – Flyplassen – Litlabø – Nysæter – Podlen – Sagvåg sentrum – Stokken – Tjødnalio – Vikanes – Ådland

Sveio
Onsdag
Bjelland – Ekrene – Fjellstad – Golfbanen Sveio sentrum – Krossleite – Sveioåsen – Søre Våge

Torsdag
Auklandshamn – Buavåg – Hanaleite – Mølstrevåg – Norskog/Eltravåg – Rød – Straumen – Vikse – Åsbu/Emberland

Fredag
Apeland – Eilerås – Erve – Fjorn – Førde – Haukås – Hinderli – Kvalvåg – Liareid – Lid – Staupe – Straumøy – Tittelsnes – Valevåg

Tysnes
Torsdag:
Beltestad – Flatråker – Godøysund – Gåsavikkrysset – Hodnanes – Kåstad – Lunde/Lukksund –NeshavnNymark – Onarheim kyrkjeReksteren – Skorpo – Søreide – Uggdal – Våge